W szczególe: mężczyźni uwielbiają dwa rodzaje prezentów:

Informacje

Kategoria: Sklepy

Tagi dla artykułu
art

Kreatywne prezenty dla każdego - w jaki sposób wybrać, by trafić w gust?

Uśmiech. Nierozdzielny element naszego życia - każdego przyjęcia urodzinowego i wszelkich innych okazji, jakich integralnym detalem są niespodzianki. Któż by pomyślał, że to oczywiście uśmiech może być gotową inspiracją na niepowtarzalny podarek? A jednak! Gorąco zapraszamy do dalszej lektury bądź do wejścia na Prezent Simple, gdzie z uśmiechem prezentujemy przyciągające pomysły na podarki oraz gotowe rozwiązania, które wywabią Cię z opresji poszukiwania trafionych upominków dla bliskich!

Dowcipne i praktyczne podarki dla mężczyzn!

Dlaczego maszynka do golenia to porządny pomysł na prezent? Jako nabywca podarunki spotkałem się z takim pytaniem nie raz, nie dwa - nieraz pochodziło ono od zdesperowanych kobiet, którym kończyły się pomysły na ciekawy podarunek dla męża, partnera lub brata, a w pewnych momentach - przyznam bez ogródek - sam zacząłem się nad tym zastanawiać i badać sytuację.

Tak w samej rzeczy to temat dość kontrowersyjny - w ostateczności pragnąc podarować bliskiej osobie upominek, zazwyczaj unikamy rzeczy zwyczajnych, pożytecznych, albowiem wydaje się, że najważniejsze to zaskoczenie. Jednakże okazuje się, iż pójście tym torem nie zawsze musi być dobrą decyzją - co z tego, że ofiarujemy komuś zaskakujący podarek, jeżeli rzuci go w kąt oraz nie będzie miał okazji za niezwykle z niego korzystać? Jak wiele razy tak się zdarzyło? W takiej perspektywie naprawdę porządniej jest wziąć pod uwagę prezenty konkretne, jakie się przydadzą, niemniej jednak także ucieszą obdarowanego!

Następne skarpetki są w stanie być doskonałym pomysłem, jeśli mamy do czynienia z jednostką, która je kolekcjonuje i która ubóstwia takie gadżety (współcześnie skarpetki to już nie tylko podstawowy szczegół garderoby - to artykuł, który pozwala przedstawić prezent dla wędkarza swój styl, zaakcentować swoja indywidualność). Chodzi oto, aby zastanowić się jaka jest osoba, jaką pragniemy obdarować, co kocha oraz co ma prawo stanowić dla niej interesujący podarek, który wywoła zadowolenie! Dla kogo wobec tego golarka, trymer lub maszynka może być porządnym pomysłem? To idealny prezent dla szwagra.

W szczególe: mężczyźni uwielbiają dwa rodzaje prezentów: praktyczne oraz gadżety. Jak najbardziej można połączyć te dwie grupy, ale piszę o tym by zaakcentować, że jeżeli ma to być podarunek dla mężczyzny mniej wygodny - musi być gadżetem. W każdym przypadku funkcja przede wszystkim. Maszynki, golarki, trymery należą oczywiście do tej ukochanej przez dżentelmenów grupy upominków, jaką są pożyteczne przedmioty. To już znaczny argument przemawiający za tym, że w istocie maszynka do golenia = odpowiedni pomysł.

Upominki powiązane z wykonywanym fachem

Dobrym pomysłem jest kupno prezentu, jaki będzie kojarzył się z wykonywanym przez solenizanta fachem. Na przykład prezent dla budowlańca - bardzo dobry pomysł dla wszystkich właścicieli firm budowlanych, robotników połączonych z budowaniem, architekturą czy inżynierią drogową. Nie ważne, czy to podarek dla operatora koparki, czy też osoby, jaka para się realizacją remontów - pozyskanie podarku, który w żartobliwy sposób odniesie się do wykonywanego zawodu na pewno wywoła uśmiech!

Tak samo sytuacja wygląda, gdy chodzi o prezent dla mechanika - to pomysłowe prezenty uczynią, że impreza na pewno będzie udana. Nie zapominajmy również i aktualnej sytuacji połączonej z pandemią, nawet maseczka na twarz to właściwy prezent, o ile będzie właściwie zaprezentowana i oczywiście będzie mieć żartobliwe odniesienia do zawodu czy aktualnej sytuacji na świecie - gorąco zapraszamy do sprawdzenia!

Komentarze: 1


noavatar.png
Dylewski 2020-10-11

Niebawem poprosił Hanię o kończynę, zostawił wypity spośród wesołością oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozostał austerię w Kolektywie Strategicznym Armia Swojskiego.